У школі проходить безліч різноманітних заходів. Одні з них традиційні для всіх шкіл, інші належать нам.

1 вересня- зустріч зі школою, учителями, друзями і звичайно свято - "Першого дзвоника". На це свято приходить багато гостей – батьки, учні, друзі школи, наші випускники, представники Роменської міської адміністрації м.Ромни, гості з міського відділу освіти. Звучать поздоровлення, напуття вчителям і учням. ... Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

СвяткуванняДня вчителясупроводжується красивою виставкою "Осінь золота", а також концертом„Вчительска доля – зоря висока”,у якому після довгого літнього відпочинку хочуть виступити всі класи.

Серед великої кількості заходів, що проводяться в школі, виділяється, найбільш улюблене й дороге свято -День народження школи. Це сплеск ідей, фантазій і талантів учнів, батьків і вчителів.

Посвята в школярі- перше свято малят, а потім у школі починається підготовка зустрічі Нового року.

До нового року традиційно готуються старші класи. Для малят готуємо добру новорічну казку, для середніх класів - святкове шоу, а на старші класи чекає новорічний сюрприз –Новорічний вогник.

14 лютого- уся школа гуде з нетерпіння, у цей день усі закохані і просто гарні друзі посилають один одному валентинки. Шкільна пошта не встигає переробляти кореспонденцію, що надходить, і розносити її по призначенню.

Квітень - це місяць, що сполучає в собі різні заходи відгуморини(1 квітня) доДня жалоби(26 квітня - Чорнобиль!!!); від спортивних змагань, до тренувальної евакуації школи на день цивільної оборони.

Травень у школі - найгарячіший місяць, що ми, нарешті, присвячуємо навчанню, тому що часу для одержання гарних оцінок зовсім мало. Закінчується рік радісно і сумно - лінійкою прощання зі школою і Святом Останнього дзвоника, що готують випускники школи.

Кiлькiсть переглядiв: 502

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.